Recitátoři okres zvládli na výbornou …..

Ve středu 13. března se 10 recitátorů z naší školy zúčastnilo okresního kola recitační soutěže v SVČ Méďa. Podle věku byly děti rozděleny do 5 kategorií a dařilo se nám. Naši recitátoři vybojovali dvě první místa, bronz a postup do krajského kola.

Ve středu 13. března se 10 recitátorů z naší školy zúčastnilo okresního kola recitační soutěže v SVČ Méďa. Podle věku byly děti rozděleny do 5 kategorií a dařilo se nám. Naši recitátoři vybojovali dvě první místa, bronz a postup do krajského kola.

V 0. kategorii (1. třídy) zvítězil a skvělé 1. místo obsadil Jáchym Odstrčil.

V 3. kategorii (6.-7. třídy) vyhrála Johana Handlířová a postupuje do krajského kola, které se koná 16. dubna v Ostravě.

V nejstarší 4. kategorii (8.-9. třídy) vybojovala 3. příčku Natálie Kaufmanová.

Velkou pochvalu si zaslouží všechny děti, svým přednesem v silné konkurenci rozhodně obstály a postupujícím přejeme mnoho úspěchů v krajském kole. 

Text, foto: Monika Galušková

Archivy