Rybníky nás nezradily ani v okresním kole

Po školním kole biologické olympiády se v březnu konalo také okresní kolo. Tématem letošního roku byly rybníky – jejich historie a ekosystém. V kategorii D naši školu reprezentovali 2 žáci…

Po školním kole biologické olympiády se v březnu konalo také okresní kolo. Tématem letošního roku byly rybníky – jejich historie a ekosystém. V kategorii D naši školu reprezentovali 2 žáci – Johana Handlířová a Benjamín Fojtík oba ze 7.M. V této kategorii se v okresním kole utkalo 20 žáků.

Naši žáci se umístili na předních místech. J. Handlířová se umístila na 2. místě a B. Fojtík na 3. místě. Oba žáci budou reprezentovat naši školu na krajském kole v Ostravě, které proběhne 16. 5. 2013 v Ostravě. Oběma našim malým reprezentantům gratulujeme k úspěchu v okresním kole a budeme držet palce v kole krajském.

Zadání

Řešení

text a foto: I. Štěpánková

  

Archivy