Mc Donald´s Cup 2013

V úterý 7. května proběhl na hřišti TJ Krnov tradiční již 16. ročník fotbalového turnaje základních škol Mc Donald´s Cup. Okrskového kola soutěže se účastnilo celkem 6 družstev

V úterý 7. května proběhl na hřišti TJ Krnov tradiční již 16. ročník fotbalového turnaje základních škol Mc Donald´s Cup. Okrskového kola soutěže se účastnilo celkem 6 družstev. To naše nastoupilo v sestavě: Kryštof Horáček, Tomáš Kolbasa, Robin Vojtěšek, Filip Zouhar, Jakub Choma, Jakub Frank, Martin Křiva, Jan Mýt a Zdeněk Polášek. Družstva byla rozdělena do dvou skupin. Našim borcům se po usilovném boji podařilo ve skupině zvítězit a zahrát si tak s vítězem druhé skupiny (ZŠ Smetanův okruh) o 1. místo turnaje. Zápas byl na obou stranách vyrovnaný a bezgólový stav vydržel až do poslední minuty 2.poločasu, kdy jsme bohužel inkasovali gól, který utkání rozhodl. I přesto si kluci zaslouží veliký obdiv a doufejme, že se jim bude dařit i ve čtvrtek 16. května při reprezentaci naší školy v okresním kole.

Text a foto: Z. Škůrek

Nejnovější příspěvky
Archivy