Betula Pendula

Jako každý rok jsme se zúčastnili přírodovědné soutěže “Betula pendula“, která se konala v sobotu 8. června na Starém hliništi. Žáci prokázali své přírodovědné znalosti. Soutěžilo se v obecných přírodovědných znalostech a poznávání rostlin a živočichů.

Jako každý rok jsme se zúčastnili přírodovědné soutěže “Betula pendula“, která se konala v sobotu 8. června na Starém hliništi. Žáci prokázali své přírodovědné znalosti. O tom, že jsme byli připraveni svědčí to, že jsme se umístili na druhém (Anna Smékalová, Sára Vysloužilová, Jan Vlach) a třetím místě (Nikol Slejšková, Daniela Grulichová, Markéta Horáková). Soutěžilo se v obecných přírodovědných znalostech a poznávání rostlin a živočichů. Naštěstí nám počasí přálo a tak žáci rádi využili možnost opékaní špekáčků. Příští rok se soutěž bude konat znovu a my tam chybět určitě nebudeme.

              

Text a foto: Martin Košútek

Archivy