SAH roztančil SVČ Méďa

Ve středu 29. 5. vystoupili naši SAHisté na akci Zpívá celá škola v SVČ Méďa. I přes okleštěnou sestavu (bylo nás tentokrát jen 16) byl jejich výkon opět výborný a povedlo se hodně upjaté publikum nejen roztleskat, ale nakonec i rozezpívat a roztančit.

Ve středu 29. 5. vystoupili naši SAHisté na akci Zpívá celá škola v SVČ Méďa. I přes okleštěnou sestavu (bylo nás tentokrát jen 16) byl jejich výkon opět výborný a povedlo se hodně upjaté publikum nejen roztleskat, ale nakonec i rozezpívat a roztančit.

Náš projev hodně trpěl tím, že nám nebylo umožněno se nazvučit. Navíc publikum tvořené pěveckými soubory zjevně utrpělo při prvních písních šok, protože tohle nečekali. Proto skladba Portsmouth proběhla za úplného ticha, stejně jako Scarborough fair. Obě sklidily veliký potlesk, ale až na konci. Tichý poslech prolomilo Moonlight shadow, u Pirátů z Karibiku už se tleskalo bez pauz a Guantanamera nejen že musela být opakována, ale děti se zvedly z židlí a spontánně tancovaly a zpívaly.
Děkujeme organizátorům, že nás přizvali. Byl to příjemný zážitek i průprava na finále Moravia Talentu.

Text Kopeček Martin a Jiří Šiffner

Foto Chodurová Veronika