Sportovalo se dvanáct hodin bez přestávek

V sobotu 7.9. se před novou tělocvičnou pronášely projevy při slavnostním otevření, stříhala se páska a hrála živá hudba našich SAHistů. Uvnitř se sportovalo na plné pecky. Začalo se v 9:00 a závěrečný zápas končil v 21:00.

V sobotu 7.9. se před novou tělocvičnou pronášely projevy při slavnostním otevření, stříhala se páska a hrála živá hudba našich SAHistů. Uvnitř se sportovalo na plné pecky. Začalo se v 9:00 a závěrečný zápas končil v 21:00.

Dopolední program připravený pro nejmladší sliboval dětem vyžití hned ve třech sportech – volejbal, basketbal, florbal. Mnoho rodičů s dětmi toho využilo a občas nebylo na hřišti k hnutí. 

V 13:00 proběhlo slavnostní otevření za přítomnosti ředitele školy, zástupců města, stavebních firem a architekta. Tomu předcházelo půlhodinové vystoupení školního hudebního souboru SAH před školou.

Odpoledne se divákům představili krnovští volejbalisté při exhibičním utkání s extraligou z Frýdku Místku, florbalisté při soutěžním utkání Českého poháru ČP s FCB Štěpánovice a nakonec basketbalistky při přátelském zápase s SK Bruntál. Všechny tři zápasy se povedly, byl k vidění krásný sportovní zážitek a florbalisté si navíc odnesli domů cenné vítězství.

Děkujeme všem pomocníkům a organizátorům, všem hráčům i fanouškům, kteří se tohoto nevšedního dne zúčastnili, a přejeme všem sportovcům, aby jim hala přinášela radost, úspěchy a především nezapomenutelné sportovní zážitky.

Nejnovější příspěvky
Archivy