Zdravá výživa ve školním bufetě

Touto cestou bych chtěla informovat rodiče a žáky ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí o změně nabídky ve školním bufetě. Sortiment jsem výrazně obohatila o produkty zdravé výživy. Cílem je nabídnout Vašim dětem vyváženou, zdravou a chutnou  stravu.

Touto cestou bych chtěla informovat rodiče a žáky ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí o změně nabídky ve školním bufetě. Sortiment jsem výrazně obohatila o produkty zdravé výživy. Cílem je nabídnout Vašim dětem vyváženou, zdravou a chutnou stravu.

Školní bufet například nabízí:

 • Nápoje – vody neperlivé, jemně perlivé, neochucené, ochucené a mošty
 • Musli – různé druhy
 • Sušenky BEBE
 • Výrobky RACIO a BONA VITA
 • Ovocné a zeleninové saláty
 • Jogurty – bílé a ochucené
 • Sýry – plátkové, žervé atd.
 • Pečivo – běžné, celozrnné, jemné i pro diabetiky
 • Ovoce prodávané na kusy – jablka, banány, dle sezónní nabídky (rajčata, švestky …)
 • Sušené ovoce – meruňky, banán …)
 • Tvarohový nanuk Míša

Vedoucí školního bufetu: Naďa Svobodová

Archivy