Sbírám, sbíráš, sbíráme a tím pomáháme

Uplynul zase rok a je čas na dobrý skutek. Žákovský parlament 1.stupně a vedení školní družiny opět pořádá sběrovou akci. Tentokrát sbíráme pouze žaludy. Předpovědi meteorologů a zkušených zemědělců naznačují dlouhou a tuhou zimu. Pomozte proto zvířátkům toto těžké období přežít.

Uplynul zase rok a je čas na dobrý skutek. Žákovský parlament 1.stupně a vedení školní družiny opět pořádá sběrovou akci. Tentokrát sbíráme pouze žaludy. Předpovědi meteorologů a zkušených zemědělců naznačují dlouhou a tuhou zimu. Pomozte proto zvířátkům toto těžké období přežít.

Žaludů se letos urodilo dostatek. Tak doufáme, že to pro Vás nebude tak těžké.
První sběrný den se koná ve čtvrtek 10. října 2013 od 7,30 do 8,00 hodin na pavilonu B (1.stupeň). Odměnou Vám bude skvělý pocit a kartička, kterou si po domluvě s učiteli třeba nalepte do sešitu prvouky nebo přírodovědy. Někteří se mohou domluvit na jedničce za aktivitu, ale to je jen Vás.
Zveme i 2. stupeň : Udělejte také něco dobrého.
Budeme se těšit.

Malí parlamenťáci

Nejnovější příspěvky
Archivy