Šotek radí dětem

Celorepublikové akce „Týden knihoven“, která probíhá každým rokem, využily děti z I. oddělení a navštívily pobočku městské knihovny na Jiráskově ulici. Zde už na ně netrpělivě čekal knihovnický šotek, aby se s dětmi po prázdninách přivítal a seznámil nové čtenáře s pravidly půjčování knih.

Celorepublikové akce „Týden knihoven“, která probíhá každým rokem, využily děti z I. oddělení a navštívily pobočku městské knihovny na Jiráskově ulici. Zde už na ně netrpělivě čekal knihovnický šotek, aby se s dětmi po prázdninách přivítal a seznámil nové čtenáře s pravidly půjčování knih. Paní knihovnice pro děti připravila soutěž „Hádanky z pohádek“ a ukázala dětem zajímavé pohádkové knihy. Novým čtenářům předala knihovnické průkazky a seznámila je s krásnými ilustracemi H. Zmatlíkové. Nezapomněli jsme také namotat čtenářské klubíčko, které je rok od roku větší a větší. Dětem se v knihovně velmi líbilo a těší se, jaké překvapení si pro ně šotek připraví při další návštěvě.

Archivy