Putování za dinosaury

Kdo chtěl zažít dobrodružství, přidal se v sobotu k nám. Malí parlamenťáci připravili pro děti ze školní družiny dobrodružné dopoledne s dinosaury. Dinosaury jste mohli vidět na každém kroku. Děti každému dinosaurovi daly své jméno a fotily se s nimi jako s celebritami. Hledali dinosauří vejce, nakrmily hladového dinosaura, chytaly dinosaury za ocas. Ti odvážní si dinosaura pohladili,

Kdo chtěl zažít dobrodružství, přidal se v sobotu k nám. Malí parlamenťáci připravili pro děti ze školní družiny dobrodružné dopoledne s dinosaury. Dinosaury jste mohli vidět na každém kroku. Děti každému dinosaurovi daly své jméno a fotily se s nimi jako s celebritami. Hledali dinosauří vejcenakrmily hladového dinosaura, chytaly dinosaury za ocas. Ti odvážní si dinosaura pohladili,

Děti se dozvěděli také mnoho zajímavých informací o dinosaurech: „Věděli jste, že nejvíce vážící dinosaurus vážil jako 15 kamionů? …, že nejmenší dinosaurus měřil 15cm, že nejdelší dinosaurus měřil stejně jako naše atletická dráha (50m)?“
V cíli na Šelemburku jsme za splnění všech úkolů naporcovali toho největšího dinosaurahodovali, jak se patří. Tím bychom chtěli poděkovat obětavým maminkám, které se o tu báječnou voňavou pečínku postaraly, kvůli které vstávaly velmi brzy, aby dinosaří kousky stihly pěkně osmažit. Jednoduše: aby nasmažily kupy čerstvých voňavých palačinek s marmeládou.

Děkujeme mamince: K. Ftáčníkové, M. Kačorové, L. Fišarové, M. Slováčkové, P. Stejskalové, H. Zouharové a H. Grigorové.
Děkujeme také žákům 5. tříd, kteří obrázky dinosaurů namalovali. Velmi děkujeme také paní vychovatelce Dáši, Milušce a Hance za jejich podporu a skvělý přístup.

Malí parlamenťáci, Bokischová L. a Šrubařová B.

Archivy