Na jaře kvetou básničky

Ve stejnou dobu rozkvetl také pavilon 1. stupně. Úspěšní recitátoři, vítězové školního kola, předvedli své umění v přímém přenosu velké přestávky pro spolužáky 1. – 5. tříd. Akci jsme nazvali „Na jaře kvetou básničky“. Nekvetly jenom básničky, ale také recitátoři. Připravili nám opravdový kulturní zážitek.

Aby ne! Přednášeli bez trémy a s velkým nadšením. A diváci jim vše vraceli povzbuzováním a potleskem jako ve velké aréně. Představili se nám: Petr Čech, Denisa Gadasová, Viktorie Foksová, Nella Kvitová, Natálie Kratěnová a Izabela Páleníková.

Této akci předcházely ještě další úspěchy našich spolužáků ve vyšších kolech recitační soutěže:
Ve čtvrtek 6. března se v SVČ Méďa konalo okresní kolo celostátní přehlídky recitační soutěže. V kategorii 8. – 9. tříd svým výkonem zazářila Johana Handlířová a zajistila si tak postup do krajského kola. V kategorii 2.- 3. tříd se na pěkném 3. místě umístila Natálie Kratěnová.
Děkujeme všem, kteří s námi sdílejí zájem o život na naší škole.

Malí parlamenťáci,
Bokischová L. a Galušková M.