Finále Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko.

Ve čtvrtek 9.4.2014 se v prostorách Sportovní haly Základní školy Janáčkovo náměstí, Krnov uskutečnilo finále Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko. Na základě dosažených výsledků v krnovské a osoblažské skupině se utkala družstva jednotlivých základních škol v zápasech o konečné pořadí.

Ve čtvrtek 9.4.2014 se v prostorách Sportovní haly Základní školy Janáčkovo náměstí, Krnov uskutečnilo finále Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko. Na základě dosažených výsledků v krnovské a osoblažské skupině se utkala družstva jednotlivých základních škol v zápasech o konečné pořadí.

Dosažené výsledky : V zápase o 5. a 6. místo zvítězila ZŠ Osoblaha nad ZŠ Holčovice v poměru 6:2. V zápase o 3. a 4. místo se utkaly ZŠ Třemešná a ZŠJN Krnov. Vítězem se v poměru 6:2 stalo družstvo ZŠJN Krnov. Finálový zápas o 1. a 2. místo mezi sebou odehrála družstva ZŠ Lichnov a ZŠ Jindřichov. Po velkém boji se vítězem stalo družstvo ZŠ Jindřichov, které finálový zápas vyhrálo v poměru 5:3. Celá žákovská liga přinesla hodnotný stolní tenis, přátelskou a kamarádskou atmosféru a stala se inspirací pro další ročník.

Konečné pořadí :

1. místo ZŠ Jindřichov
2. místo ZŠ Lichnov
3. místo ZŠJN Krnov
4. místo ZŠ Třemešná
5. místo ZŠ Osoblaha
6. místo ZŠ Holčovice

Děkujeme družstvu stolních tenistů ZŠJN Krnov ve složení:  Albert Reichel, Radek Křižan, Pavla Semianová a Honza Vlach za skvělou reprezentaci školy i města Krnova.

Organizátor finálového turnaje: Ing. Zdeněk Welna

Archivy