Na kole, na kole …..

30. dubna se naše škola zúčastnila Dopravní soutěže mladých cyklistů, která se uskutečnila na dopravním hřišti v DDM. Soutěžilo se v jízdě zručnosti, jízdě dle dopravních předpisů, znalosti zdravovědydopravních předpisů

30. dubna se naše škola zúčastnila Dopravní soutěže mladých cyklistů, která se uskutečnila na dopravním hřišti v DDM. Druhý stupeň tam reprezentovali: Jana Samková, Veronika Michalíková, Daniel Gavenda a Michal Urban. Soutěžilo se v jízdě zručnosti, jízdě dle dopravních předpisů, znalosti zdravovědy a dopravních předpisů. Naše družstvo se umístilo na pátém místě.

Také mladší žáci z 1. stupně: Vendula SchindlerováTereza Sovadinová (5.C), Adam VlachKryštof Škůrek (4.B) se v konkurenci družstev z dalších škol v Dopravní soutěži mladých cyklistů neztratili. Přestože jim v konečném součtu všech získaných bodů postup do Okresního kola unikl o jednu příčku, 3. místo je pěkným výsledkem snažení celého týmu.

text a foto: Martin Košútek, Monika Galušková

Archivy