Přijela k nám pouť

Den dětí jsme oslavili, jak se patří. Poprvé nám nepřálo počasí, ale druhý „pokus“ za to opravdu stál. Malí parlamenťáci pro své spolužáky připravili 15 pouťových atrakcí. Slyšeli jste už o novém druhu sportu nazvaný“ špulkobal“?

Den dětí jsme oslavili, jak se patří. Poprvé nám nepřálo počasí, ale druhý „pokus“ za to opravdu stál. Malí parlamenťáci pro své spolužáky připravili 15 pouťových atrakcí
Slyšeli jste už o novém druhu sportu nazvaný“ špulkobal“? Už Vám někdo řekl: „ Ani si neškrtneš!“ a Vy jste byli nadšeni? Dokážete udělat pouťovou vlnu? Podařilo se Vám potkat „potrefeného klauna“? Byly jste někdy tak blízko „tančící kobře“? Na to byste dostali odpověď na naší pouti. 

Žáci 3. – 5. tříd znají odpověď na všechny tyto otázky. I když nejedna disciplína zůstala nepokořená, všichni odcházeli s krásnými zážitky. Drobné nezdary nahradila sladká odměna. Děkujeme spolužákům z 8.A za spolupráci.
Vše ostatní prozradí fotografie.

Hezké všechny dny (nejen ten pro děti) přejí
Malí perlamenťáci, Bokischová L. a Galušková M. (foto)

Následující

Archivy