Čteme i o prázdninách

Konec školního roku se dá spočítat na prstech jedné ruky a všichni školáci se už těší na letní prázdninové dny plné sluníčka a letních radovánek. Krásné prázdniny popřála dětem i paní knihovnice Naďa Lhoťanová z pobočky na Jiráskově ulici, která pro děti ze školní družiny po celý rok připravovala zajímavé besedy a povídání o knížkách.

Konec školního roku se dá spočítat na prstech jedné ruky a všichni školáci se už těší na letní prázdninové dny plné sluníčka a letních radovánek. Krásné prázdniny popřála dětem i paní knihovnice Naďa Lhoťanová z pobočky na Jiráskově ulici, která pro děti ze školní družiny po celý rok připravovala zajímavé besedy a povídání o knížkách.

Děti mohou navštěvovat knihovnu s rodiči i o prázdninách, kde pro ně budou připraveny knihy plné dobrodružství, napínavých příběhů a pohádek. Paní knihovnice popřála dětem krásné prázdniny, hodně sluníčka a také mnoho pěkných chvil nad přečtenou knihou. Děti dostaly upomínkový list, omalovánku a nechyběla ani sladkost. Na oplátku děti namalovaly paní knihovnici pěkné obrázky a slíbily, že i o prázdninách budou pilně číst. Paní Lhoťanové touto cestou ještě jednou moc děkujeme, těšíme se na další plodnou spolupráci a přejeme hodně nových čtenářů.

Archivy