Sportovní areál u ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí je tu pro Vás.

Již čtvrtým rokem je areál sportovního hřiště u ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 otevřen od dubna do září široké veřejnosti. Zveme všechny zájemce ke sportování v období hlavních prázdnin v termínu od 27. června do 31. srpna 2014, ve kterém bude sportovní areál otevřen každý den od 10.00 do 20.00 hodin pro širokou veřejnost. Pod dohledem správce areálu je zde umožněno provozovat tyto sportovní aktivity:

Již čtvrtým rokem je areál sportovního hřiště u ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí otevřen od dubna do září široké veřejnosti. Zveme všechny zájemce ke sportování v období hlavních prázdnin v termínu od 27. června do 31. srpna 2014, ve kterém bude sportovní areál otevřen každý den od 10.00 do 20.00 hodin pro širokou veřejnost.

Pod dohledem správce areálu je zde umožněno provozovat tyto aktivity:

1. Zápasy a tréninky v kopané pro hráče všech věkových kategorií
2. Zápasy a tréninky basketbalu
3. Zápasy a tréninky ve volejbale
4. Zápasy a tréninky v nohejbale
5. Tréninky atletických disciplín – skok daleký, běh na 50m, hody oštěpem, granátem
6. Zápasy v šachu
7. Nácvik badmintonu na dvou mobilních hřištích
8. Zábavná francouzská hra „PETANG“ neboli boule
9. Turnaje ve stolním tenisu
10. Nově pak cvičení na workoutovém hřišti

Více informací, zapůjčení cvičebního materiálu u správců sportovního areálu.

Na závěr prázdnin, ve dnech 25. až 29. srpna 2014 připravujeme již III. ročník Janáčkovy olympiády v těchto disciplínách:

Atletika /skok daleký, běh na 50m, hod krikeťákem a granátem/ 
Kopaná /miniturnaj/
Stolní tenis /turnaj jednotlivců/
Šachy /turnaj jednotlivců/
Tenis /soutěž jednotlivců/

Na setkání s Vámi se těší.

Správce areálu: Ing. Zdeněk Welna

Archivy