Nové tváře v parlamentu

V pondělí 29.9 2014 se v tělocvičně uskutečnilo slavnostní jmenování  nových členů žákovského parlamentu naší školy. Pan ředitel uvedl začátek a poté třídní učitelé představili své dva parlamenťáky. Byli mezi nimi jak zkušení parlamenťáci, kteří pracovali v žákovském parlamentu v loňském školním roce, tak také nové tváře.

V pondělí 29.9 2014 se v tělocvičně uskutečnilo slavnostní jmenování  nových členů žákovského parlamentu naší školy. Pan ředitel uvedl začátek a poté třídní učitelé představili své dva parlamenťáky. Byli mezi nimi jak zkušení parlamenťáci, kteří pracovali v žákovském parlamentu  v loňském školním roce, tak také nové tváře. Noví i staronoví členové žákovského parlamentu s panem ředitelem podepsali smlouvu mezi školou a zástupcem parlamentu a každý obdržel jmenovací dekret, zápisník parlamenťáka a tričko ŽP. Na závěr proběho společné  focení. Věříme, že se bude naším novým parlamenťákům práce v ŽP dařit  a přejeme hodně úspěchů.

Foto: Ondřej Piska 8.A, Text: Veronika Michalíková 9.A