SAH se zaskvěl vlastním vánočním koncertem

18.12.2014 SAH vystoupil na svém prvním zcela soukromém koncertě určeným pro širokou veřejnost. Koncert se uskutečnil v koncertní síni sv. Ducha. Krásná hudba se linula zaplněným sálem v hudebně dokonalém prostředí. SAH předvedl celý repertoár včetně posledních novinek.

18.12.2014 SAH vystoupil na svém prvním zcela soukromém koncertě určeným pro širokou veřejnost. Koncert se uskutečnil v koncertní síni sv. Ducha. Krásná hudba se linula zaplněným sálem v hudebně dokonalém prostředí. SAH předvedl celý repertoár včetně posledních novinek, které posluchači ještě nikdy neslyšeli. Speciálním hostem byl pan učitel Filip Andziol, který si se SAHem zahrál populární vánoční píseň So this is Christmas od Johna Lennona. Koncert měl ohromný úspěch a ohlas u veřejnosti, kdy ukázal, že je kvalitním hudebním tělesem krnovské hudební scény.

Archivy