Velká cena Rýmařova v šachu.

V sobotu se naše početná výprava zúčastnila Velké ceny Rýmařova mládeže v šachu. V kategorii benjamínků ze ziskem 5 bodů obsadil stále se zlepšující Patrik Zámarský vynikající 3. místo. 1. a 2. místo obsadili šachisté mimo okres Bruntál. Toto umístění mu bude mu započítáno do celkového hodnocení 15 bodů. Nesmírně tvrdý a dramatický boj proběhl v kategorii mladších žáků mezi krnováky a albrechtičáky. Konečně se nám podařilo prolomit hegemonii  našich kolegů z M. Albrechtic:

1. místo    Anděl Vítek               Krnov 6,0 bodů
2. místo    Tošenovský Adam   Krnov 5,5
3. místo     Raptis Janis               M. Al-ce 5,5
4. místo     Grček Tomáš             M. Al-ce 5,5

Poslední Velká cena, v pořadí šestá, proběhne v pátek 27. února 2015 ve Vrbně  / místo školy /, kde bude rovněž provedeno závěrečné vyhodnocení.

K. Handlíř – vedoucí šachového kroužku

Archivy