Heslo: „Pozdrav spolužákům“

Vyhlašujeme prázdninovou soutěž „Pozdrav spolužákům“. Pošlete pohlednici do školy spolužákům s naším heslem, napište také jméno a příjmení a třídu z tohoto školního roku. Jestli jste v letošním školním roce 2014/2015 navštěvovali třídou např. 5.B, napište 5.B.

Vyhlašujeme prázdninovou soutěž „ Pozdrav spolužákům“. Pošlete pohlednici do školy spolužákům s naším heslem, napište také jméno a příjmení a třídu z tohoto školního roku. Jestli jste v letošním školním roce 2014/2015 navštěvovali třídou např. 5.B, napište 5.B.

Pište co nejvíce. Třída, která pošle nejvíce pohlednic, získá hezkou cenu. Vylosujeme například deset pohlednic a jednotlivci opět budou odměněni. Chystáme ještě další zajímavé kategorie, za něž budete odměněni.

Všechny pohlednice na začátku školního roku 2015/2016 také vystavíme a vy se můžete podívat, odkud nás naši spolužáci pozdravovali, kde všude byli. Těšíme se, že bude soutěžit s námi.

Děkujeme žákům 1. stupně za zájem o připravované soutěže a činnosti, za účast na nich. Přejeme Vám všem krásné prázdniny. Ahoj v září!

Žákovský parlament 1. stupně ZŠ

Archivy