Oddíl volejbalu přijímá nová děvčata do své přípravky

Volejbalová přípravka je určena pro děvčata 3. – 5. tříd . Pod vedením zkušených trenéru (Suchoň, Zelenka, Potůček), se děvčata prostřednictvím pohybových her a cvičení, postupně naučí základy volejbalu. Pokud máte zájem přijďte rozšířit  příjemnou partu holek, které baví volejbal. Více na webu.

Můžete přijít v pondělí, ve  středu a pátek .

Můžete za námi přijít do tělocvičny Pedagogické školy, Krnov, Jiráskova 1a.

Tréninky probíhají:

pondělí od 17:30 – 19:30 hod.

středa od 16:00 – 17:30 hod.

pátek od 17:30 – 19:00 hod. (Tělocvična ZŠ Krnov, Smetanův okruh 4)

Sebou si vezměte sportovní obuv, tričko (tílko), kraťasy nebo tepláky, mikinu a pití.

Podmínkou bude vyplněná přihláška podepsaná maminkou nebo tatínkem a členský příspěvek 200 Kč. Do konce kalendářního roku budeme ještě vybírat oddílový příspěvek 400 Kč.

Prosíme rodiče, aby na první trénink dorazili děti v jejich doprovodu nebo v doprovodu jiné dospělé osoby.

Součástí vojejbalových tréninků jsou různorodé aktivity vedoucí ke kvalitní přípravě na samotnou hru.

Děvčata, která budou mít výbornou docházku a projeví zaujetí pro trénink, budou později zařazena do družstva žaček hrajícího pravidelnou soutěž.

Aktuální informace naleznete na webových stránkách týmu:

Těší se na vás trenéři Karel Suchoň, Bob Zelenka a Vladimír Potůček

Předchozí