SAH nikdy nespí

Ani o prázdninách si náš školní orchestr nedal úplnou pauzu a v době soustředění volejbalového oddílu TJ Krnov na hotelu Paramon v Suché Rudné předvedl své umění.

Ani o prázdninách si náš školní orchestr nedal úplnou pauzu a v době soustředění volejbalového oddílu TJ Krnov na hotelu Paramon v Suché Rudné předvedl své umění. Ve čtvrtek 13. 8. vystoupil nejdřív SAH v upravené sestavě, když umělecký vedoucí Jiří Šiffner a nevolejbalová část SAHu dorazila na vlastní náklady. V druhé části se předvedla kapela Rock2Day. Vše se neslo ve velmi elegantním duchu oslav patnáctého výročí konání soustředění v hotelu Paramon. Hosté tentokrát opravdu nestačili zírat, když se celý týden zpocení a antukou obalení volejbalisté oblékli do společenských oděvů, chopili se nástrojů a začali hrát na úrovni, kterou by nikdo nečekal. Rocková část zase byla o to veselejší, že na hotelové terase bylo chladněji a příjemněji, navíc s prostorem pro tanec a zábavu, která k rocku neodmyslitelně patří. Hudba se nesla opravdu do daleka a lidé si to osobně i po internetu velmi chválili, jak jsme později zjistili. Celkově patřil koncert k našim nejvydařenějším. Děkuji všem účastníkům za předvedený výkon!

Text: Martin Kopeček, Jiří Šiffner

foto: Táňa Opavská

Archivy