Velká cena Bruntálu

Máme za sebou první část ze seriálu šesti Velkých cen okresu Bruntál. Výborný výkon podali Martin Kolomazník a Honza Šlachta, příjemně překvapil třeba Martin Perout a Tomáš Novák. Gratuluji.

Do konečného hodnocení se budou počítat každému hráči 4 nejúspěšnější kola. Bodování je 15-12-10-9-8-7- atd. Do celkového hodnocení se budou započítavat jen šachisté okresu Bruntál. Na VC M. Albrechtic jsou pozváni i Poláci.

Krajský přebor Grand – Prix. Z pěti turnajů se započtou pouze 4 nejúspěšnější. Ti nejlepší si vybojují účast na Mistrovství ČR / vloni se to podařilo Martinu Kolomazníkovi a moc nescházelo a postup si vybojoval i Honza Šlachta /. Je to prestižní krajská šachová soutěž a je skvělé, že první turnaj proběhne v Krnově ve sportovní hale ZŠJN.

Výsledky VC Bruntálu:

Benjamínci