Vánoční dílničky ve ŠD

Za zvuku koled se ve čtvrtek 17.12. děti z IV.oddělení ŠD pustily do vyrábění drobných dárečků pro své nejbližší. A tak se stříhalo, motalo, lepilo a malovalo a hlavně zdobilo. Sněhové vločky, Ježíšek z kolíčku na prádlo, vánoční hvězda z barevných bavlnek a nechybělo ani přáníčko.

Za zvuku koled se ve čtvrtek 17.12. děti z IV.oddělení ŠD pustily do vyrábění drobných dárečků pro své nejbližší. A tak se stříhalo, motalo, lepilo a malovalo a hlavně zdobilo. Sněhové vločky, Ježíšek z kolíčku na prádlo, vánoční hvězda z barevných bavlnek a nechybělo ani přáníčko. Všechny tyto výrobky si pro děti připravily studentky SPgŠ, které mají v našem oddělení svou pedagogickou praxi.

Děti při vyrábění přemýšlely o tom, komu své dárečky dají, samozřejmě z nich budou mít radost pod stromečkem jejich nejbližší, ale zkrátka nepřijdou ani jejich kamarádi z partnerské třídy.
Na závěr jsme si společně zazpívali a nechyběla ani společná fotka u vánočního stromečku.
Ráda bych všem, společně s dětmi, popřála krásné a poklidné vánoce!

Text a foto: Okapalová L.