Setkání s básničkou

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele poezie na školní kolo v recitaci 1. – 3.tříd, které se uskuteční ve středu 24.2.2016 od 14 hodin ve třídě 2.B (v přízemí pavilonu B). Čekají na vás úžasné výkony těch nejmenších recitátorů na naší škole. Na děti pak pěkné odměny a na ty nejlepší postup do okresního kola v recitaci, kde budou naši školu reprezentovat.

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele poezie na školní kolo v recitaci 1. – 3.tříd, které se uskuteční ve středu 24.2.2016 od 14 hodin ve třídě 2.B (v přízemí pavilonu B). Čekají na vás úžasné výkony těch nejmenších recitátorů na naší škole. Na děti pak pěkné odměny a na ty nejlepší postup do okresního kola v recitaci, kde budou naši školu reprezentovat. Těšíme se na vás.

Jana Matějková