Večírek naší školy byl tradičně skvělý

což dokazuje mnoho pochval účastníků i rodičů. Večírek by se nevydařil bez podpory všech sponzorů, za jejichž dary děkujeme. Dále děkujeme pomocníkům, bývalým absolventům naší školy (kteří se tak rádi vrací nám pomáhat), a členům Klubu rodičů, především p. Mojžíšové a p. Opavské za jejich obětavou pomoc v době trvání celého večírku. Děkujeme manželům Handlířovým a jejich svěřencům za povedený taneční výstup a všem členům SAHu za úžasný koncert.

Jako organizátoři jsme rádi, že máme tu možnost již počtvrté přidat do fondu Klubu rodičů finanční částku více než 25.000 na podporu činnosti našich žáků. A jsme rádi, že se účastníci cítili dobře a těšíme se příští rok opět na viděnou.

Martin Kopeček a Jiří Šiffner

Předchozí