Informace pro budoucí šesťáky

Protože se množí dotazy na uspořádání budoucích šestých tříd, rozhodli jsme se na nejčastější z otázek odpovědět. Třídními učiteli budoucích šesťáků budou paní učitelky Romana Janková, Magdaléna Handlířová a Věra Petlachová. Budeme se snažit  zachovat 3 třídy. Pokud bude dětí méně, zachováme třídy s nejvyšším počtem žáků. 

Protože se množí dotazy na uspořádání budoucích šestých tříd, rozhodli jsme na nejčastější z otázek odpovědět. Třídními učiteli budoucích šesťáků budou paní učitelky Romana Janková, Magdaléna Handlířová a Věra Petlachová. Budeme se snažit  zachovat 3 třídy. Pokud bude dětí méně, zachováme třídy s nejvyšším počtem žáků. Třídu s nejnižším počtem žáků bychom rozdělili do ostatních dvou tříd. Při dělení bychom využili sociometrické šetření. Žáky s výraznou pozitivní vazbou se budeme snažit nechat u sebe. Naopak žáky s negativní vazbou bychom se snažili rozdělit.

Více informací můžeme poskytnout ve čtvrtek 14.dubna po třídních schůzkách (17:00 – 18:00 hod.) ve sborovně.

Karel Handlíř

Archivy