Sadíme sakury – zkrášlujeme okolí školy

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy, srdečně Vás zveme na příjemné, tvořivě strávené odpoledne zaměřené na výsadbu okrasných stromků u školy. Všichni malí i velcí zahradníci, kteří se chtějí připojit ke zkrášlení okolí školy jsou vítáni v pátek 3. června 2016 od 15:00 hodin /můžete přijít i později, stromků je dostatek/. Těšíme se na společnou akci !

 Vážení rodiče, žáci a přátelé školy, 

srdečně Vás zveme na příjemné, tvořivě strávené odpoledne zaměřené na výsadbu okrasných stromků u školy. Všichni malí i velcí zahradníci, kteří se chtějí připojit ke zkrášlení okolí školy jsou vítáni v pátek 3. června 2016 od 15:00 hodin /můžete přijít i později, stromků je dostatek/. Nářadí, rukavice i pitný režim je zajištěn. Těšíme se na Vás. Sakury jsou nenáročné stromky, kvetou jemně růžovými květy a podle prastarých tradic symbolizují empatii, inspiraci a štěstí /to se bude žákům hodit /. Děti si mohou vysazené stromky podepsat a odměníme je i malou sladkostí.Těšíme se na společnou akci !

Více zde: http://klub-rodicu1.webnode.cz/plan-akci/

Předchozí

Následující

Archivy