Spolupráce s HELLOu nese ovoce

Cambridge Preliminary English Test (PET) je název mezinárodně uznávané jazykové zkoušky z jazyka anglického, kterou letos úspěšně absolvovali Eliška, Šimon a Ondra. Eliška by dokonce uspěla u zkoušky odpovídající znalostem jazyka na maturitní úrovni. Všem třem žákům blahopřejeme a přejeme jim, aby v budoucnu využili možnosti, které jim složení této zkoušky nabízí.

Naše škola již třetím rokem spolupracuje s jazykovou školou HELLO, která organizuje kurzy angličtiny a podporuje možnost skládání mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek z anglického jazyka na různých úrovních. Díky této spolupráci si žáci naší školy mohou tyto zkoušky vyzkoušet zdarma -„nanečisto“. Zkouška KET (Key English test) nanečisto, která odpovídá úrovni znalostí žáků na konci 9.ročníku, se u nás konala již třikrát a vždy větší polovina žáků uspěla, z čehož máme velkou radost. Možnost skládat tuto zkoušku nanečisto dostávají žáci 7.-9.ročníku. Žáci mohou tuto zkoušku absolvovat přímo na naší škole.
Škola HELLO nabízí rovněž skládání mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English Young Learners Tests (YLE) – Starters, Movers a Flyers pro žáky 4.-6. ročníků. Letos v květnu proběhlo první kolo této zkoušky. Zkoušku nanečisto skládalo 22 žáků z 5.ročníku a všichni uspěli.

Více o výhodách těchto jazykových zkoušek z pohledu jazykové školy Hello najdete v příloze. V případě zájmu o přípravný kurz k těmto zkouškám, kontaktujte svého učitele z jazyka anglického.

certifikát Cambridge zkoušky

Mezinárodní jazyková zkouška Cambridge