Schůzka Klubu rodičů

Vážení rodiče a zástupci tříd, srdečně Vás zveme na první schůzi Klubu rodičů ve školním roce 2016/2017. Schůzka je plánována na pondělí 26. září od 16:30 hodin ve sborovně školy v pavilonu A.

Vážení rodiče a zástupci tříd,

Na programu schůze je především:

• přivítání nových zástupců tříd
  • zpráva o hospodaření za minulý školní rok
  • hlasování o akcích klubu na nový školní rok a jejich rozpočtech
  • návrh nominace školy na certifikaci otevřené školy – Rodiče vítáni – www.rodicevitani.cz

Všem zástupcům tříd jsme zaslali na jejich kontaktní maily podklady pro akce klubu pro školní rok 2016/2017, aby se mohli s rozpočty akcí podrobně seznámit před hlasováním. Schůzky se nicméně může zúčastnit každý rodič žáka školy. Pokud máte zájem podílet se na činnosti Klubu rodičů a zúčastnit se schůzky, rádi Vám na Váš email zašleme podklady pro plánované akce.

Těšíme se na Vás !

Stránky klubu rodičů