Pohádkové odpoledne

Pondělní slunečné odpoledne patřilo prvňáčkům a druháčkům ze ŠD, za kterýma přijelo divadlo Sluníčko. Dětem zahrálo tři krátké pohádky s hudebním doprovodem – O pejskovi a kočičce, O červeném Klubíčku a O kohoutkovi a slepičce. Nejenže děti prožívaly osudy malých maňáskových hrdinů…

Pondělní slunečné odpoledne patřilo prvňáčkům a druháčkům ze ŠD, za kterýma přijelo divadlo Sluníčko. Dětem zahrálo tři krátké pohádky s hudebním doprovodem – O pejskovi a kočičce, O červeném Klubíčku a O kohoutkovi a slepičce. Nejenže děti prožívaly osudy malých maňáskových hrdinů, ale také si mohly společně zazpívat známé lidové písničky. Dětem se divadlo moc líbilo, což bylo znát z jejich rozesmátých tváří.
Budeme se těšit zase příští rok na nové pohádky.

 

Text: Okapalová L.
Foto: Košinarová M.

Archivy