Máme rádi zvířata

Milí žáci 3. – 5. ročníku, trénujte hlasivky, protože už brzy se uskuteční pěvecká přehlídka nejodvážnějších zpěváků z vašich tříd. Vítězové třídních kol se předvedou 9. listopadu od 14:00 hodin ve třídě 4.C. Letošní pěvecká přehlídka má název Máme rádi zvířata.

Milí žáci 3. – 5. ročníku, trénujte hlasivky, protože už brzy se uskuteční pěvecká přehlídka nejodvážnějších zpěváků z vašich tříd. Vítězové třídních kol se předvedou 9. listopadu od 14:00 hodin ve třídě 4.C. Letošní pěvecká přehlídka má název Máme rádi zvířata a podmínkou je zazpívat písničku o zvířátku. Můžete se těšit na hudební hádanky, pokusy, bezva písničky a veselou porotu. Přihlášky odevzdejte svým třídním učitelům do pátku 4. 11. 2016.

kabinet 3.-5.tříd