Ovocný den

Ve středu 16.11. se děti z II.oddělení vydaly do školní kuchyňky, kde si společně vyrobily ovocný salát plný vitamínů, které jsou pro nás velice důležité. Vytvořili jsme čtyři skupinky, každý donesl potřebné ingredience a mohlo se začít. Nakrájeli jsme jablka, hrušky, pomeranče…

Ve středu 16.11. se děti z II.oddělení vydaly do školní kuchyňky, kde si společně vyrobily ovocný salát plný vitamínů, které jsou pro nás velice důležité. Vytvořili jsme čtyři skupinky, každý donesl potřebné ingredience a mohlo se začít. Nakrájeli jsme jablka, hrušky, pomeranče a někteří svůj salát zpestřili ovocem jako je grep nebo pomelo. Vše jsme zakápli troškou citrónové šťávy a bylo hotovo. Krájení i samotný úklid šel dětem od ruky, a proto dostaly velkou pochvalu.
Nakonec jsme salát dali do krabiček a děti si jej spokojeně odnesly domů.

 

text a foto: Dominika Snášelová

 

Archivy