Velká cena Bruntálu – propozice a přihlášení

Vážení rodiče našich šachových nadějí, velmi rychle tu máme další šachový turnaj pro naše děti. Je to Velká cena Bruntálu, která zapadá do celkového seriálu 5 velkých cen (VC M.Albrechtic, VC Holčovic, VC Bruntálu, VC Rýmařova, VC Vrbna pod Pradědem).

Doufám, že se nenecháme zahanbit a z Krnova i Úvalna pojedeme v hojné sestavě. Tento turnaj je vhodný i pro začínající šachisty, tak doufám, že bude výprava opravdu velká.

Přihlášky je nutné také vyplnit dříve, než jsme zvyklí, a to už do středy 14. 12. 2016 do 12:00 hod v elektronickém formuláři na googlu – na tomto odkaze: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1d977cswE8I8mGNGnhJz9GVNk1jDdJ-p6mSzxfJjAb7w/edit#gid=0

Na turnaj pojedou jen přihlášené děti!!!!!!

Organizační informace:
Datum konání: sobota 17. 12. 2016
Místo konání: Základní škola Bruntál, Cihelní 6 Bruntál
Startovné: 50 Kč
Odjezd: 8:00 hod od tělocvičny ZŠ Janáčkovo náměstí 17, Krnov
Příjezd: cca v 14:30 hod – řidiči jednotlivých aut děti rozvezou domů (v propozicích je sice předpokládaný konec 15:30, ale předchozí turnaje většinou končily do 14:00 hod)
Vedoucí výpravy: Pavel Čech

Děti budou mít s sebou: přezůvky !, podsedák do auta, kartičku pojištěnce, 50 Kč startovné, svačinu a pití
Kdo můžete, nabídněte odvoz – zapište do tabulky, jak jsem to udělal já, stačí jedno auto na 4 děti (řidiči zaplněného auta bude proplacen cesťák).

Text: Ing. P. Čech

Předchozí