Pojď s námi hledat poklad piráta Sušenkožrouta

Na začátek hlavních prázdnin 2017 chystáme pro děti prvního stupně naší školy dva týdenní turnusy Letních táborů v Malé Morávce, na chatě LUCKA. Na programu bude celotáborová hra o poklad piráta Sušenkožrouta, plavání, turistika, atletika, hry, soutěže, tvoření, závody, noční hry, výlety táboráky …. Přihlášky je nutno odevzdat do 15.1. 2017.

Vážení rodiče,
na začátek hlavních prázdnin 2017 chystáme pro děti prvního stupně naší školy dva týdenní turnusy Letních táborů v Malé Morávce, na chatě LUCKA.

TERMÍNY:
I. turnus  od neděle 2. 7.  do soboty 8. 7.2017
II. turnus od neděle 9. 7. do soboty 15. 7.2017

MÍSTO:             Malá Morávka – chata Lucka

DOPRAVA:       vlastní – rodiče

PROGRAM:      celotáborová hra “O poklad piráta Sušenkožrouta”, plavání, turistika, atletika, hry, soutěže, tvoření, závody, noční hry, výlety,táboráky …,

CENA:              3 350,- Kč /zahrnuje ubytování, sportoviště, stravu 5x denně, pitný režim,výlety, výtvarné pomůcky, odměny apod.

INFORMAČNÍ SCHŮZKA:         V polovině června 2017

TERMÍN PRO ODEVZDÁNÍ PŘIHLÁŠEK:     15.1. 2017