Vybojovali jsme si účast na MČR družstev mladších žáků v šachu

V sobotu 18. února 2017 se konal ve Frýdku Místku Krajský přebor družstev mladších žáků v šachu. Bojovalo se o 3 postupová místa na MČR. Rozhodovalo se až v posledním 7 kole. Pevné nervy a trochu toho pověstného štěstíčka nás katapultovalo ze čtvrtého místa na fantastické 2. postupové místo.

V sobotu 18. února 2017 se konal ve Frýdku Místku Krajský přebor družstev mladších žáků v šachu. Bojovalo se o 3 postupová místa na MČR. Na vítěze SK Slávii Orlovou nikdo neměl. Rozhodovalo se až v posledním 7 kole. Pevné nervy a trochu toho pověstného štěstíčka nás katapultovalo ze čtvrtého místa na fantastické 2. postupové místo. Je to již po druhé, kdy porážíme družstva z Beskydské šachové školy. Po úspěchu starších žáků minulý týden, jsme znovu dokázali, že Krajské tréninkové centrum mládeže v šachu se postupně probojovává do republikové šachové mládežnické špičky. Mám-li vyzvednout jednotlivce v tomto šestičlenném družstvu, tak je to jednoznačně Alenka Šťastná na 6. šachovnici, která svými 5 body výrazně pomohla družstvu.

výsledky

tabulka hráčů