Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve středu 3. května se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Lépe se dařilo žákům I. stupně, kteří vybojovali 3. místo ve své kategorii a tím postoupili do okresního kola, které se koná ve středu 10. května.

Ve středu 3. května se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Za I. stupeň nastoupilo družstvo ve složení: Kateřina Dojcsarová, Bára Kubicová, Vojtěch Flosman a Martin Kavický. II. stupeň reprezentovali tito žáci: Sára Caisbergerová, Jana Bednarčíková, Matěj Duda a Adam Vlach.
Bodované disciplíny:
pravidla provozu na pozemních komunikacích – teoretická část (test)
pravidla provozu na pozemních komunikacích – praktická část (jízda po DDH)
jízda zručnosti na kole
zásady poskytování první pomoci

Poděkování však patří všem žákům, kteří se na tuto soutěž připravovali.

Text a foto: H. Štechová