Turnaj škol v badmintonu

2. června 2017 se v hale naší tělocvičny uskutečnil badmintonový turnaj škol. Místo dětí soutěžili učitelé. Naše škola přivítala kolegy z Bruntálu, ZŠ Okružní, a také kolegy ze Zátorské ZŠ. Každou školu zastupovalo 6 hráčů. Hrála se klasická čtyřhra a všichni sbírali body pro svou školu. Za ZŠ Janáčkovo náměstí nastoupila skupina ve složení: Blanka Šrubařová, Marcela Jančičková, Iva Hoferková, Alena Dlabajová, Hana Štechová a Martin Klečka. Dohromady nás čekalo 36 setů v celkem 18 zápasech. Jelikož má badminton na škole tradici a věnujeme se mu již řadu let, cítili jsme se jako favorité. Nenechali jsme nic náhodě a z celkových 36 bodů jsme jich posbírali 35, což nám zaručilo 1. místo. Na pěkném 2. místě skončila ZŠ Okružní Bruntál a 3. příčku obsadila ZŠ Zátor. Podstatné ovšem bylo, že jsme si turnaj patřičně užili a všichni byli spokojeni. Již se těšíme na další ročník. Závěrem bych chtěl poděkovat všem kolegům a zaměstnancům školy za pomoc při organizaci turnaje a také kolegům ze Zátoru a Bruntálu, že přijali naše pozvání.

text a foto: Martin Klečka