Třeťáci si vybojovali účast v republikovém finále SLZŠ v plavání.

Naši třeťáci absolvovali v rámci plaveckého výcviku také měřený závod, který byl součástí Sportovní ligy ZŠ v plavání o Pohár ministra školství. Čas 12 nejrychlejších plavců byl nejlepší v kraji a naše družstvo se trochu nečekaně probojovalo do republikového finále, které proběhne 14.9. 2017 v Plzni. Gratulujeme!!!

Naši třeťáci absolvovali v rámci plaveckého výcviku také měřený závod, který byl součástí Sportovní ligy ZŠ v plavání o Pohár ministra školství. Čas 12 nejrychlejších plavců byl nejlepší v kraji a naše družstvo se trochu nečekaně probojovalo do republikového finále, které proběhne 14.9. 2017 v Plzni. Gratulujeme!!!

Do družstva, které bude Moravskoslezský kraj, město Krnov i naší školu reprezentovat na republikovém finále se probojovali tito žáci:

pořadí   jméno a příjmení pořadí   jméno a příjmení
1. Štěpán Daňhel 8. Adem Abíd
2. Jůlie Servusová 9. Nikolas Vrťo
3. Nicolas T. Dědič 10. Adéla Weczerková
4. Tadeáš Tabach 11. Tadeáš Hájek
5. Sebastián Tököli 12. Veronika Horáková    
6. Jindra Stanovská N1 Ivana Kočnarová
7. Alice Richtarechová       N2 Matěj Ftáčník

Prosím tímto vybrané žáky a jejich rodiče, aby do prázdninových měsíců zařadili také plavecký trénink :-).

Doprava do Plzně bude zajištěna autobusem, vyjíždět budeme ve středu 13.9. kolem 10:00 hodiny, v Plzni máme zajištěno ubytování, večeři, snídani i oběd. Návrat do Krnova plánujeme ve čtvrtek kolem 21:30 hod.

Více informací Vám sdělíme na schůzce s rodiči nominovaných žáků, která proběhne ve středu 6.9. 2017 v 16:00 hod ve sborovně.

text: K. Handlíř

Archivy