Mezinárodní turnaj v Dolním Benešově

Jan Šlachta 1. v kategorii U12, Matěj Jaššo 2. v kategorii U9 a nová posila z M. Albrechtic Daniel Bušos byl 3. v kategorii U15 – to je bilance nejúspěšnějších na 5. ročníku rapid turnaje mládeže při Memoriálu Karla Osmančíka konaného 23. 9. 2017 v Dolním Benešově.

Devítikolového turnaje s tempem 2×15 min. se zúčastnilo celkem 67 dětí a mládežníků. Všichni hráli sice v jedné kategorii, vyhlášení výsledků ale potom respektovalo jednotlivé věkové kategorie. TJ Lokomotiva Krnov nasadila celkem 15 hráčů a hráček z nichž drtivá většina skončila ve výsledkové listině v první půlce. Mimo medailových umístění jsme obsadili další místa v první desítce. Celkově se nám turnaj povedl a koncentrace čelních umístění našich prvoligových hráčů v nás vyvolává naději, že i jako nováčci v této prestižní soutěži máme šanci uspět. A naši nejmenší ukázali, že se nebojí hrát ani se staršími hráči, díky čemuž sbírají cenné zkušenosti. K vyhodnocení jednotlivých kategorií: 

U9:
 2. místo: Matěj Jaššo
12. místo: Natálka Zámarská
18. místo: Tadeáš Stříž

U12:
  1. místo: Jan Šlachta
  8. místo: Petr Čech
11. místo: Jan Weczerekh
12. místo: Alenka Šťastná
17. místo: Martin Kolomazník
18. místo: Martin Perout

U15:
  3. místo: Daniel Bušos
  5. misto: Pavel Kohut
  8. místo: Tomáš Grček
  9. místo: Janis Raptis
12. místo: Jiří Veselý
13. místo: Tomáš Novák

Odkaz na celkové výsledky: www.chess-results.com 

Pavel Čech

Archivy