Literární oblázky

Milí mladí spisovatelé, básníci a výtvarníci naší školy! Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje druhý ročník talentové soutěže Literární oblázky. Ukažte svůj talent světu a pomozte nám vydat školní literární sborník! Soutěžit můžete v kategorii: Próza, Poezie, Ilustrace. Nejlepší práce vydáme ve školním literárním sborníku a odměníme zajímavými cenami.

Milí mladí spisovatelé, básníci a výtvarníci naší školy! Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje druhý ročník talentové soutěže Literární oblázky. Ukažte svůj talent světu a pomozte nám vydat školní literární sborník!

Soutěžit můžete v kategorii:

Próza – volné téma, volný útvar – povídka, pohádka, esej….
Poezie – volné téma
Ilustrace – volné téma- černobílá kresba

Nejlepší práce vydáme ve školním literárním sborníku a odměníme zajímavými cenami.

Pravidla soutěže

Nejnovější příspěvky
Archivy