Turnaj v minivolejbale o 100.000,- dolarů

Na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 se o víkendu 20. – 21. 1. 2018 volejbalisté nezastavili. Za podpory Města Krnova se v sobotu 20. 1. 2018 konalo už třetí kolo turnaje v minivolejbalu. Vynikající herní výkony a hala nacpaná k prasknutí …

Na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 se o víkendu 20. – 21. 1. 2018 volejbalisté nezastavili. Za podpory Města Krnova se v sobotu 20. 1. 2018 konalo už třetí kolo turnaje v minivolejbalu. Vynikající herní výkony a hala nacpaná k prasknutí v době, kdy tento sport často omezují lyžařské aktivity či nemoci. To byl výsledek turnaje, které se zúčastnilo 72 dětí ve dvou kategoriích (začátečníci a pokročilí).

Minivolejbal nabývá na oblibě nejen u našich dětí, ale i z okolí. Tentokrát opět přijel Bruntál, Rýmařov, Javorník, Bílovec, Vrbno pod Pradědem a spousta dětí z okolí Krnova.
Pro každé dítě byly připraveny ceny v podobě dobrot a darů od sponzorů i od oddílu. Jako recesi jsme k tomu tentokrát přidali i falešné dolarové bankovky s přáním VO Slezská orlice do celého roku 2018.
Celá akce byla opět o to krásnější, že se nikdo nezranil, děti se chovaly vůči sobě slušně a dodržovaly fair-play, což je pro mladé volejbalisty nejdůležitější. Přesto se bojovalo do posledního dechu, protože být první v takovém počtu soupeřů je opravdu cenná výhra.
Další kolo proběhne 10. 2. 2018 opět na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Prezentace je od 9:00, začínáme hrát v 10:00. Turnaj je tentokrát určen smíšeným dvojicím, tedy startuje vždy dítě a jeden starší hráč nebo rodinný příslušník.

Nejnovější příspěvky
Archivy