Ten umí to a ten zas tohle

To bylo heslo naší dovednostní soutěže, která proběhla 25.1. ve školní družině. Své dovednosti, nadání, zručnost a talent předvedly společně děti z I. a IV. oddělení. Při prezentaci se sice objevila veliká tréma, ale děti vše za podpory všech kamarádů zvládly.

To bylo heslo naší dovednostní soutěže, která proběhla 25.1. ve školní družině. Své dovednosti, nadání, zručnost a talent předvedly společně děti z I. a IV. oddělení. Při prezentaci se sice objevila veliká tréma, ale děti vše za podpory všech kamarádů zvládly. A teď něco málo z dovedností, které nám děti předvedly: Tančilo se, zpívalo, recitovalo, vyprávěly se pohádky, hádanky a příběhy, kouzlilo se, žonglovalo, hrálo se na klavír. Nechyběly ani fotbalové triky s míčem a úžasný byl sportovní výkon malého Péti. Výtvarné dovednosti nám předvedla Terezka a Šimonek, anglickou konverzaci nejlépe zvládal Juda. Gymnastické triky předvedla Nellinka a v tanečním vystoupení se představily Terezka a Sabinka. Všem dětem patří veliká pochvala za odvahu a statečnost předstoupit před své kamarády a své dovednosti předvést. Všechny děti si za odměnu zasloužily veliký potlesk, památkový list a sladkost.

text a foto: Blanka Šrubařová

Nejnovější příspěvky
Archivy