Ten umí to a ten zas tohle

To bylo heslo naší dovednostní soutěže, která proběhla 25.1. ve školní družině. Své dovednosti, nadání, zručnost a talent předvedly společně děti z I. a IV. oddělení. Při prezentaci se sice objevila veliká tréma, ale děti vše za podpory všech kamarádů zvládly. A teď něco málo z dovedností, které nám děti předvedly: Tančilo se, zpívalo, recitovalo, vyprávěly se pohádky, hádanky a příběhy, kouzlilo se, žonglovalo, hrálo se na klavír. Nechyběly ani fotbalové triky s míčem a úžasný byl sportovní výkon malého Péti. Výtvarné dovednosti nám předvedla Terezka a Šimonek, anglickou konverzaci nejlépe zvládal Juda. Gymnastické triky předvedla Nellinka a v tanečním vystoupení se představily Terezka a Sabinka. Všem dětem patří veliká pochvala za odvahu a statečnost předstoupit před své kamarády a své dovednosti předvést. Všechny děti si za odměnu zasloužily veliký potlesk, památkový list a sladkost.

text a foto: Blanka Šrubařová