Janáčkovo náměstí, přišlo si pro vítězství!!!

Tímto pokřikem zahájili naši žáci 3.-5. ročníků 21. ročník tradiční fotbalové soutěže škol Mc Donald´s Cup, jehož okrskové kolo proběhlo ve čtvrtek 26.4 2018 na hřišti TJ Krnov. Turnaje se účastnilo celkem 11 základních škol. Naším prvním soupeřem byly Brantice, které jsme po úmorném boji zdolali 2:1.

Tímto pokřikem zahájili naši žáci 3.-5. ročníků 21. ročník tradiční fotbalové soutěže škol Mc Donald´s Cup, jehož okrskové kolo proběhlo ve čtvrtek 26.4 2018 na hřišti TJ Krnov. Turnaje se účastnilo celkem 11 základních škol. Naším prvním soupeřem byly Brantice, které jsme po úmorném boji zdolali 2:1. Následovaly týmy Lichnov, Jindřichov, ZŠ Žižkova a Albrechtice a série utkání bez jediné prohry. Naši fotbalisté dali do hry úsilí, hlavu i srdce, svůj pokřik naplnili do posledního slova a vybojovali tak zaslouženě 1. místo v turnaji a postup do okresního kola. Gratulujeme a držíme palce!

text a foto: Z. Škůrek, M. Klečka

Předchozí

Následující

Archivy