Volejbalistky mají stříbro

Volejbalistky už popáté bodovaly na okresním turnaji ZŠ, který proběhl ve středu 18. 5. na ZŠ Žižkovo náměstí. Po zlatém hattricku a loňské bronzové medaili letos děvčata přidala stříbro. Volejbal dívek tím opět potvrdil, že na naší škole má tradici a dlouhodobou výkonnost.

Volejbalistky už popáté bodovaly na okresním turnaji ZŠ, který proběhl ve středu 18. 5. na ZŠ Žižkovo náměstí. Po zlatém hattricku a loňské bronzové medaili letos děvčata přidala stříbro. Volejbal dívek tím opět potvrdil, že na naší škole má tradici a dlouhodobou výkonnost. Letos školu reprezentovaly dva týmy, které v černých dresech Slezské orlice tvořili zatím největší skupinu hráček na turnaji.

Ve čtvrtek 3. 5. se pak naší škole dostalo cti organizovat krajské finále volejbalu dívek ZŠ, kde po krásné bitvě zvítězil tým ZŠ Komenského z Nového Jičína a postoupil do kvalifikace na MČR.

text a foto: Martin Kopeček

Nejnovější příspěvky
Archivy