Šupito do šapitó

Už od neděle je tady Cirkus Happy Kids a náš projektový týden s cirkusem. Těšíme se na všechny přihlášené žáky i na ty, kteří využijí “last minute”. Program začíná nedělním stavěním šapito, které si nemůžete nechat ujít, pokračuje pondělní motivační ukázkou a vše zakončíme ve čtvrtek generálkou, představením a derniérou pro spolužáky, rodiče, babičky, dědečky, spolužáky a milovníky cirkusového umění.

Už od neděle je tady Cirkus Happy Kids a náš projektový týden s cirkusem. Těšíme se na všechny přihlášené žáky i na ty, kteří využijí “last minute”. Program začíná nedělním stavěním šapito, které si nemůžete nechat ujít, pokračuje pondělní motivační ukázkou a vše zakončíme ve čtvrtek generálkou, představením a derniérou pro spolužáky, rodiče, babičky, dědečky, spolužáky a milovníky cirkusového umění.

Milí rodiče,

dlouho jsme čekali. Teď už je to konečně tady! Cirkus „Happy Kids“ přijede do Vaší školy! Vaše děti budou trénovat různá cirkusová vystoupení a v závěru projektu nám všem své dovednosti předvedou v jednom či dvou (podle počtu zúčastněných) velkých slavnostních představeních. Všichni jste srdečně zváni. 

Na bezpečnost Vašich dětí bude dohlížet tým profesionálních artistů v dostatečném počtu. Žádné z nacvičovaných čísel není pro děti nebezpečné a vždy je trénováno za účasti a dohledu uvedených trenérů. Čísla jsou přizpůsobena věku a zručnosti dětí a upravena tak, aby v žádném případě nemohlo dojít k úrazu. 

Věřte, že Vaše děti budou pod našim vedením a dohledem v bezpečí a užijí si spoustu zábavy.

V neděli 13. května od 10:00 hodin se stan postaví

V pátek 18. května od 19:30 hodin se stan rozebere

V těchto termínech budou nutně potřeba silní a pracovití pomocníci a pomocnice na postavení a rozebrání stanu. Stavba stanu začíná v 10:00 a končí při Vaší hojné podpoře mezi 12:00 a 13:00. Rozložení stanu začíná v sobotu hned po představení a trvá přibližně 2 hodiny. 

Pro Vaše dítě začíná cirkusový projektový týden v pondělí, 14.května a končí  v pátek 18. května po vystoupení. Každý den Vaše dítě cvičí a trénuje pro cirkusové vystoupení, které si vybralo.

 

Důležité termíny pro Vaše děti jsou:

Čtvrtek 17. května 2018         Pátek 18. května 2018

10:00 generální zkouška 17:00 závěrečné představení

17:00 premiéra

 

Vaše dítě se musí zúčastnit každého představení svoji skupiny a být ve škole nejpozději 45 minut před začátkem představení, aby si obléklo kostým a (v případě klauna) se nalíčilo. Pokud Vaše dítě nemůže přijít na představení, prosíme Vás, abyste školu včas informovali. Trenéři poté pro děti připraví vystoupení, které v případě jeho absence neomezí ostatní spolužáky a spolužačky. 

Vstupné činí: pro dospělé 200,- Kč

            pro děti (od 3 do 14 let) 100 Kč

 

S přátelským pozdravem

Cirkus Happy Kids

 

Informujte prosím o našem cirkusu také v okruhu svých známých a příbuzných. Cirkus Happy Kids není podporován státem a žije tedy z představení – prosím přijďte v hojném počtu! Těšíme se na Váš projektový týden s cirkusem Happy Kids a doufáme, že náš cirkusový stan bude zaplněn!

 

Průběh projektového týdne

Čemu se mohou děti při nácviku věnovat

Důležité informace pro účastníky

Podle toho v jakém vystoupení Vaše dítě trénuje, potřebuje určité věci z domova jak na trénink, tak na představení.

ČERNÉ DIVADLO

Prosím oblékněte své děti do černého nebo jednobarevně tmavého oblečení. Toto platí pro generální zkoušku, stejně tak pro představení.

CHŮZE PO LANĚ

Pokud máte k dispozici, prosíme přinést: sportovní cvičky a černé punčochy pro dívky.

KOUZELNÍK

Kouzelníci potřebují tmavé kalhoty a bílé tričko.

FAKÍR

Zde potřebují jen dívky bílé tričko.

ŽONGLÉR

Žongléři potřebují bílé tričko.

ARTISTÉ

Pokud máte k dispozici, prosíme přinést: sportovní cvičky, černé punčocháče nebo legíny pro dívky. NENOSIT SUKNĚ!!

Chlapci bílé tričko, na trénink pohodlné oblečení.

AKROBATÉ

Akrobaté potřebují bílé tričko a bílé legíny. Během tréninku sportovní oblečení.

Informujte prosím o našem cirkusu také v okruhu svých známých a příbuzných. Cirkus Happy Kids není podporován státem a žije tedy z představení – prosím přijďte v hojném počtu! Těšíme se na Váš projektový týden s cirkusem Happy Kids a doufáme, že náš cirkusový stan bude zaplněn!

Archivy