Vítězné tažení pokračuje

26. 4. se konalo očekávané okresní kolo fotbalové soutěže Mc Donald´s Cup, kde si měřilo síly sedm nejúspěšnějších týmů okresu, tentokrát systémem „každý s každým“. Vedle týmů z Krnova, Albrechtic, Brantic, Osoblahy, Rýmařova a Bruntálu nechyběli ani reprezentanti naší školy.

26. 4. se konalo očekávané okresní kolo fotbalové soutěže Mc Donald´s Cup, kde si měřilo síly sedm nejúspěšnějších týmů okresu, tentokrát systémem „každý s každým“. Vedle týmů z Krnova, Albrechtic, Brantic, Osoblahy, Rýmařova a Bruntálu nechyběli ani reprezentanti naší školy. Série vítězství z okrskového kola nebyla prolomena ani tentokrát. Z turnaje jsme odcházeli opět neporaženi. 22.5. 2018 tak bude v Ostravě náš tým poprvé v historii soutěže reprezentovat nejen naši školu, ale celý bruntálský okres. Všem našim fotbalistům veliké díky a hodně štěstí!

Text a foto: Z. Škůrek, M. Klečka

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy