Penízky ze startovného modroběhu putují na dobrou věc

Penízky, které jsme vybrali z dobrovolného startovného modroběhu už putují ke svému příjemci. Tím se stala Rodičovská skupina Bruntál. Tato skupina pomáhá rodičům a jejich dětem s PAS z okresu Bruntál. Scházejí se pravidelně co 2 měsíce na společné tvoření  …

Penízky, které jsme vybrali z dobrovolného startovného modroběhu už putují ke svému příjemci. Tím se stala Rodičovská skupina Bruntál. Tato skupina pomáhá rodičům a jejich dětem s PAS z okresu Bruntál. Scházejí se pravidelně co 2 měsíce na společné tvoření a 1 až 2 krát měsíčně jen tak na popovídání a probrání společných problémů a trápení, což se týká hlavně rodičů a děti využijí tento čas ke společným hrám. Při těchto pravidelných setkáních vyrábějí různé výrobky z keramiky, vlny a jiných materiálů a právě naše penízky jim pomohou, aby si mohli pořídit a zakoupit materál na společné tvoření. Chtěla bych za nás poděkovat všem, co přispěli do společné kasičky a i když tato částka 3000 kč není moc vysoká, tak alespoň trošku pomůže těmto dětem.

Text a foto: Alena Dlabajová, Lenka Okapalová, Janka Vojtěšková

Archivy