SAH slavil slunovrat nadvakrát

Soubor alternativní hudby se tentokrát představil v plné sestavě před druhým stupněm naší školy. Dopolední koncert byl z důvodu předávání cen školy rozdělen na dvě části, ale to neuškodilo, spíš naopak. Světelná show sice trochu utrpěla slunečními paprsky, ale celková atmosféra koncertu byla nádherná.

V odpoledních hodinách SAH provázel jako kulturní vložka Slavnostní předávání cen VO Slezská orlice v koncertní síni sv. Ducha. Akce, kde se na úroveň hudby kladly vysoké nároky, zvládl SAH skvěle i díky práci zvukaře firmy ZZ Music.

Dvojkoncert byl nesmírně náročný pro všechny účastníky. Já jim z celého srdce děkuji za výkony v celém pololetí. SAH zvládl všechny koncerty vždy k plné spokojenosti organizátorů i své a já všem členům přeji krásné a zasloužené prázdniny.
Pokud si chcete poslechnout SAH o prázdninách, stačí se přijít podívat na největší akci na severní Moravě – Lapkové z Drakova dne 21. 7. 2018 v Drakově u Heřmanovic.

text a foto: Martin Kopeček