Edupage nahradí Elku – registrace

Milí rodiče, od září měníme informační systém školy. ELKU, EduBassi a Bakaláře nahradí jediný Edupage. Od této změny si slibujeme zkvalitnění, rozšíření a hlavně propojení jednotlivých částí informačního systému, které dosud fungovaly odděleně. 

Milí rodiče, od září měníme informační systém školy. ELKU, EduBassi a Bakaláře nahradí jediný Edupage. Od této změny si slibujeme zkvalitnění, rozšíření a hlavně propojení jednotlivých částí informačního systému, které dosud fungovaly odděleně. 

Přechod na nový systém bude vyžadovat vaši spolupráci. Přihlašovací údaje se zasílají na váš e-mail, prostřednictvím kterého budete své přístupy dále ovládat. Abychom vám mohli přihlašovací údaje poslat, potřebujeme váš e-mail.

Pro registraci využíjte jeden z těchto způsobů:

1. Vyplňte své registrační údaje na informačních třídních schůzkách (dne 6.9. nebo 13.9. 2018).

2. Vyplňte registrační formulář registrace Edupage (prosím, každý rodič zvlášť, pokud vyplníte e-mail správně, příjde vám na e-mail poděkování).

 

Se získanými osobními údaji bude nakládáno v souladu s GDPR.

Text: K. Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy